Проєкт «DECIDE: Відбудова. Ініціатива з відновлення шкіл»

Дата: 26.07.2023 16:23

Проєкт DECIDE  розпочинає реалізацію Ініціативи «DECIDE: Відбудова. Ініціатива з відновлення шкіл»

Ініціатива передбачає облаштування 25 укриттів у закладах освіти територіальних громад Чернігівської, Полтавської та Одеської областей та створення у цих просторах освітніх коворкінгів.

Долучилися до зустрічі-презентації, на якій обговорювали попередні умови участі, заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин та директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак. Зазначимо, такі укриття на базі закладів освіти мають зʼявитися у  5 територіальних громадах Одещини.

Відібрані  громади отримають:

➡️ грант на облаштування укриття на території закладів загальної середньої освіти та створення мультифункціонального освітнього центру на базі укриття

➡️ можливість взяти участь у тренінгах, що підвищать спроможність органів місцевого самоврядування планувати та реалізовувати проєкти з відбудови із залученням молоді

➡️  можливість пройти навчання з проєктного менеджменту та розвитку активного громадянства у дітей та молоді

❗️З початку повномасштабного вторгнення війська рф тільки на Одещині пошкодили 52 заклади освіти. При цьому ми залишаємо єдиною  країною, яка під час активної фази бойових дій не припинила навчальний процес у закладах освіти.

Дякуємо міжнародним партнерам, що продовжують підтримувати Україну, зокрема і в галузі освіти та науки.

Джерело:https://oda.od.gov.ua/proyekt-decide-vidbudova-inicziatyva-z-vidnovlennya-shkil/