Представники Одеської ОВА провели зустріч

Дата: 21.07.2023 17:56

Провели зустріч з представниками неурядової організації «Global Empowerment Mission» (GEM).

Американські партнери GEM вже вкотре підставляють своє плече для боротьби з наслідками повномасштабного вторгнення рф на територію України.

В рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області та Одеської ОВА спільно з представниками Одеської РВА та Одеської міської ради обговорили можливість заміни пошкоджених вікон на об’єктах, пошкоджених внаслідок дій країни-терориста.

Наразі Global Empowerment Mission (GEM) в партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF) планує реалізувати в Одеській області «Проект по заміні пошкоджених вікон”.

Спільно з Координатором проєкту віконної програми GEM Олександром Бабенко та керівником гуманітарного напрямку GEM Віталієм Кубушкою оглянули будинки, що постраждали внаслідок ракетних та дронових атак з метою оцінки ситуації.

Вже зараз спільними зусиллями регіональної та місцевих влад актуалізується перелік потреб по заміні вікон, робляться заміри тощо. Роботи розпочнуться найближчими днями.

Дякуємо нашим партнерам з «Global Empowerment Mission» за постійну та своєчасну підтримку, яка надається Одеській області.

Джерело:https://oda.od.gov.ua/predstavnyky-odeskoyi-ova-provely-zustrich/