Керівники територіальних громад та освітяни Березівського району за дорученням начальника районної військової адміністрації Віталія Лабуша взяли участь у роботі обласного форуму "Шкільне харчування: зміни, досягнення та виклики"

Дата: 21.07.2023 16:37

Сьогодні керівники територіальних громад та освітяни Березівського району за дорученням начальника районної військової адміністрації Віталія Лабуша взяли участь у роботі обласного форуму "Шкільне харчування: зміни, досягнення та виклики", який проводився за ініціативи Одеської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки на виконання проекту Першої леді України Олени Зеленської.

Мета форуму - консолідація зусиль органів місцевого самоврядування для забезпечення учасників навчально- виховного процесу якісним харчуванням. Представники Міністерства освіти і науки озвучили ряд важливих питань щодо впровадження Стратегії реформи шкільного харчування.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfbi

d036peSN2JBFtikT4Xgh1gkwgq8UndKtCAFFR2ydrRnnMFL5doHjwK4MKnL5he9u1acl