Країна-терорист третю ніч поспіль вдається до потужної ракетно-дронової атаки по півдню України.

Дата: 20.07.2023 13:19

Сили протиповітряної оборони працювали максимально потужно, знищивши на Одещині всі 12 "шахедів" та 2 "Калібри".

На жаль, не всі ракети вдалось знищити, зокрема, надскладні для ураження надзвукові ракети типу Х-22 та "Онікс".

Атаковавши саме порти зернової угоди, завдавши пошкоджень портовій інфраструктурі, терористи влучили також в об'єкти цивільної інфраструктури, які ніяк не повʼязані з портами. Зруйнували адмінбудівлю в середмісті Одеси, де вибуховою хвилею пошкоджено ще кілька будинків, в тому числі житлових. 4 місцевих мешканці отримали поранення, серед них 1 дитина.

Ще 1 людину в ході рошуково-рятувальної операції виявили під завалами загиблою.

В складських приміщенях одного з підприємств Одещини, куди також поцілив ворог, спалахнула пожежа. Постраждав цивільний працівник. Рятувальники оперативно приборкали вогонь.

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts/pfbi

d036sGQgR8Zrsxz6JmyDyNF8AnV8mYT22DnLxMwh8YSsfxmfuseVbeF81kd2cVNri1jl