Дитячий турнір з міні-футболу
13 липня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Сергія Ломовських. У змаганнях взяли участь команди «Чичиклієць», «Метеор» та «Юніор». На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисника Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.
Першими на майданчик вийшли «Метеор» та «Чичиклієць». Гра проходила в цікавій та запеклій боротьбі. Рахунок 1:0 на користь «Метеора», завдяки голу Максима Ковтуна. У другій зустрічі грали «Чичиклієць» та «Юніор». Зробивши певні висновки після поразки у першій грі, гравці «Чичиклійця» розгромили «Юніор» - рахунок гри 8:1. У переможців покером відзначилися брати Максим та Денис Мардаренки. У «Юніора» гол забив Сергій Молчанов. У третій грі між «Юніором» та «Метеором» рахунок 1:0, гол забив Олександр Рожук.
За результатами змагань, перше місце посіла команда «Чичиклієць», друге - «Метеор», третє - «Юніор».
Кращих гравців змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Анастасія Чашук, нападник – Денис Мардаренко; кращий юний гравець – Володимир Мунтян; кращий гравець Максим Мардаренко та команди нагороджено грамотами.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради