В Одеській ОВА відбулась зустріч з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

Дата: 14.07.2023 08:54

13 липня відбулась зустріч з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

Основні питання, які були обговорені під час зустрічі:

✅ Презентація діяльності Комітету відновлення України ЄБА та можливості співпраці бізнес-спільноти з місцевою владою. Антон Басистий, координатор Регуляторного та IT Комітетів ЄБА, розповів про проєкти, які вже впроваджуються та про майбутні перспективи співпраці.

✅ Представники ЄБА розповіли про свої проекти, такі як GB4U, Invest Map і EBA Second Bank Chance. Зазначені інноваційні ініціативи спрямовані на підтримку розвитку бізнесу та створення нових можливостей для інвесторів.

✅ Також розглянули стан поточної ситуації в Одеській області за галузевим спрямуванням. Зокрема, обговорили співробітництво з бізнесом в умовах воєнного стану, економічні втрати регіону від військових дій рф, підтримку релокованих компаній, екологічну ситуацію та стан аграрного комплексу області.

➡️ Спільно напрацювали перспективи на 2023-2024 роки та закликали бізнес-спільноту долучитись до відкритого Меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Джерело:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0HGm4xA

7n1tqUFndxNQNSEWH5sKYgm1xWL

dADG1hDiP3g2RgCe2BRFNbq9kFS4mCml&id=100084124000776&__cft__[0]=AZWQWMJE8Bgn

DpIwixsBFB9myML39XefBqVRCcEMnZDXxEmduKlqRhRNGOFpdOBZj3mLpgh