Участь голови Миколаївської селищної ради у селекторній нараді

Дата: 11.07.2023 14:49

11.07.2023 року голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення. Нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі.

В ході наради обговорено всі питання відповідно порядку денного(додається).

Керівником Одеської ОВА Олегом Кіпером надано ряд термінових доручень учасникам наради.

По завершенню селекторної наради ОВА Віталій Лабуш провів робочу нараду з головами територіальних громад району.

Голови ТГ доповіли про виконання раніше наданих їм доручень та про основні напрямки роботи органів місцевого самоврядування на місцях за останні два тижні. Всім керівникам територіальних громад надано відповідні рекомендації.

Також було розглянуто нагальні заходи з соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші. За результатами наради Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РВА та головам територіальних громад району.

Джерело:https://www.facebook.com/rdaberezivska/posts/pfb

id08xpCtquwmCoN2Byabfra7TxLMPbLC8dg1q6SvGyoCdyCCPYQwFckbkMRNB7nMKAJl?__cft__[0]=AZUlGXx5gbBg-PobKUbKxrbHOoJhEb9Zv1OtDBIn8ldC6BXti65

UE7LWv57zkyFUko2axtxqIOtnIltK2ykdcTNL2

atH87fq2425BInoYOwMnO1bLpSJVUjkMe23Pg8nMlwhmk