Дата: 11.07.2023 10:53

Другий захід на Півдні України про відновлення та післявоєнний розвиток медичних послуг відбувся! 24 спікери з 5 країн світу, понад 200 учасників офлайн та обговорення потенціалу оздоровлення та реабілітації в Одеській області, що стане основою для планування подальших дій у медичній галузі нашого регіону.

Серед тем, що були обговорені в межах панельних дискусій:

🔺Розбудова ментальної системи здоров'я;

🔺Реабілітаційна допомога в програмі медичних гарантій;

🔺Дитячі реабілітаційні програми;

🔺Стратегічні завдання для одеського регіону в галузі оздоровлення та реабілітації;

🔺Успішні кейси, ресурсний потенціал та пріоритети розвитку медичної галузі Одеської області;

🔺Сучасна реабілітація: обмін досвідом, технологіями та стандартами;

🔺Підтримка реалізації медичних проєктів від міжнародних партнерів.

"Здоров’я та працездатність нації – головні складові процесу відновлення та відбудови країни після війни. Створити можливості та умови потрібно вже зараз. Одеська область має всі шанси стати потужним регіональним хабом психологічної та фізичної реабілітації на Півдні України." - Олег Кіпер, голова Одеської обласної державної адміністрації.

"Цей Форум став майданчиком для обміну досвідом і напрацювання рішень щодо процесів реабілітації, обговорення важливих питань та презентації проєктів. Підтримка психологічного та фізичного добробуту населення - незмінний пріоритет для нашого регіону, адже без цього немає стабільного розвитку економіки" - Сергій Кононенко, директор Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Організаторами заходу є Агенція регіонального розвитку Одеської області, Одеська обласна державна адміністрація Форум відбувся за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Ми вдячні спікерам, хто долучився онлайн та офлайн, а також партнерам, які зробили проведення форуму можливим.

Джерело:https://www.facebook.com/OdesaRDA/posts/pf

bid02UYVMDAW8Suwygob21G2UfPJ86o7j6WxKmoZnJ5NZYQ2wvib1B4nUVnH63mKCJX4Gl