ВІКТОР КУПЧЕНКО: ПРОДОВЖЕНО РОБОТИ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ
Сьогодні, 6 липня, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко з представниками ДП «Служба місцевих автомобільних доріг та інженером-проєктувальником, оглянули відрізок дороги, мостові споруди на ньому та обговорили деталі доопрацювання проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт відрізку дороги і плани з проведення дорожніх робіт.
Відрізок дороги від с Новопетрівка до смт Миколаївка має значні руйнування покриття та штучних споруд: проломи, деформації, втрата суцільності, місцями майже повністю руйнування покриття та інші суттєві деформації.
Далі, проєктно-кошторисна документація повинна буде пройти експертизу, а потім на неї буде оголошено тендер та визначено підрядника з проведення робіт.
Селищною радою ще у лютому 2022 року, за сприяння депутата Одеської обласної ради К.А. Хачатряна ,було розпочато процедуру виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт відрізку дороги с Новопетрівка - смт Миколаївка, але, на жаль, через збройну агресію російської федерації проти України роботи були тимчасово призупинені.
«Маю великі сподівання на те,що в цьому році нічого не стане на заваді, аби здійснити даний капітальний ремонт дороги» ,- наголосив Віктор Купченко.