Юні та розумні: здобувачі освіти Одещини здобули найвищі результати при складанні НМТ
«Вітаю випускників закладів освіти Одеської області з успішним складанням НМТ і отриманням омріяних 200 балів! Цей навчальний рік був особливо напруженим. Дистанційка, вибухи, тривоги, війна… Скільки випробувань! Проте ви прийняли ці виклики і довели, що бажанню навчатись ніщо не може завадити. Хоча б із одного предмету отримали максимальних двісті 148 випускників Одещини, із них тринадцятеро мають 200 балів одразу з 2 предметів! Моя щира подяка учителям, керівникам закладів освіти, учні яких здобули найвищий результат. Найбільше таких із Одеси, Ізмаїльського та Одеського районів! Пишаюся нашою цілеспрямованою, талановитою та активною молоддю і впевнений, що з такими дітьми наша Україна неодмінно переможе і розквітне!»,- зазначив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347245339_648516487309738_8509962373427716869_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=ojYfSRy4H8QAX87BVvg&_nc_oc=AQlwkG-5qhTG6SIi5Q3a_uGdDV2Qe_l2cpYYQW-c7GJxFeML44tJRBSc6P2SKJoMtIo&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCGA0oUGMg88Fr-D4-7esH2pWuvBALNsGpm3rmZ2GXr_Q&oe=64A43C9E)