Відбулося засідання координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті, протидії торгівлі людьми
29 червня відбулося засідання координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради.
У ході роботи учасники засідання проаналізували повідомлення, заяви, звернення про вчинення домашнього насильства протягом І півріччя 2023 року. Обговорили організацію надання соціальних послуг по зареєстрованим фактам домашнього насильства та насильства за ознакою статі, соціальну роботу з особами які відбувають покарання без позбавлення волі за вчинення домашнього насильства, попередження насильства у сім’ї та жорстокого ставлення з дітьми, насильства по відношенню до дітей, звернення осіб постраждалих від домашнього насильства з заявою про видачу обмежувального припису, стан проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та запобіганню потрапляння в ситуацію пов’язану з торгівлею людьми, а також заплановані заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня).