В Україні триває медична реформа: відбулася робоча зустріч керівництва Березівського району, Миколаївської селищної ради, керівників лікувальних закладів Березівського району з лікарями та трудовим колективом КНП «Миколаївська лікарня»

Дата: 30.06.2023 08:42

Кабінет Міністрів України 28 лютого 2023 року схвалив Постанову № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я», яка передбачає оновлення підходів до визначення госпітальних округів та впровадження сучасних підходів до формування мережі медзакладів.

Постановою встановлюється механізм функціонування госпітального округу та госпітальних кластерів; встановлюються їх межі та механізм визначення надкластерних, кластерних, загальних та інших видів закладів охорони здоров’я, що входять до спроможної мережі закладів охорони здоров’я.

29 червня відбулася робоча зустріч голови Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталія Лабуша, заступника Березівської РДА (РВА) Олени Болотенко, Березівського міського голови Валерія Григораша, голови Миколаївської селищної ради Віктора Купченка, директора КНП «Березівська ЦМЛ» Геворга Бзнуні, генерального директора КНП «Миколаївська лікарня» Валентини Вовченко з лікарями та трудовим колективом КНП «Миколаївська лікарня».

Під час зустрічі обговорено: майбутню модель КНП «Миколаївська лікарня», що включатиме в себе первинну ланку, куди входитимуть: сімейні лікарі, лікарі-педіатри та медичні сестри і вторинну ланку, яку було запропоновано зробити філією у складі Березівської міської лікарні, куди входитиме амбулаторно-поліклінічна допомога та стаціонарна допомога, питання відповідної матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу медичного закладу та відповідність визначеним напрямкам, які відповідно до постанови обов’язково повинні бути в загальних закладах охорони здоров’я та кластерних лікарнях, можливі шляхи фінансування КНП «Миколаївська лікарня».

У ході зустрічі, голова Березівської районної державної (військової) адміністрації Віталій Лабуш і голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко наголосили, що дане питання опрацьовуватиметься спільно й надалі для надання якісних та своєчасних медичних послуг жителям Миколаївської громади.

За результатами робочої зустрічі керівництвом району і селищної ради надано ряд доручень відповідальним посадовим особам щодо надання якісної первинної та вторинної допомоги населенню Миколаївської громади.