Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Дата: 27.06.2023 18:54
Кількість переглядів: 103

📌Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Протягом періоду з 12.06. по 23.06.2023 року в населених пунктах громади сталося три пожежі: 19.06.2023р загоряння сухої рослинності за межами с.Антонюки; 20.06.2023р. загоряння сухої рослинності за межами смт Миколаївка; загоряння господарського приміщення в смт Миколаївка. Усі пожежі ліквідовано, ситуація знаходилася під контролем.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Благодійна допомога

✅ 20 червня у рамках співпраці Миколаївської селищної ради з Благодійним Фондом «Вітри змін» було надано гуманітарну допомогу (електрочайники, постільну білизну, рушники, футболки, пледи, набори посуду родинам з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщеним особам з дітьми.

✅ 22 червня завідуючою медичним складом КНП "Миколаївська лікарня " отримано гуманітарну допомогу за підтримки депутата обласної ради К.А. Хачатряна у вигляді медикаментів (знеболючі, протизапальні препарати) та розхідних матеріалів (голки, шприци).

Благоустрій

✅ Тривають роботи з благоустрою та підтримання належного санітарного стану в селищі Миколаївка та населених пунктах громади. В смт Миколаївка скошено траву в центральному парку селища. Проводяться роботи по ремонту вуличного освітлення та заміні ламп вуличного освітлення в населених пунктах громади.

В с. Антонюки продовжено роботи по прибиранню прилеглих територій біля закладів старостинського округу. В с. Романівка продовжено роботу по прибиранню території біля сільського клубу та прилеглої території. В с. Амбарів продовжено роботу по прибиранню території парку та дитячого майданчику, скошено траву.

В с. Новопетрівка просапано бур’яни в квітниках біля каплички, скошено траву по узбіччям дороги по вул. Степова, вул. Благовіщенська, біля адмінбудівлі старостинського округу.

Викошено траву та бур`яни в с. Олексіївка біля садиб пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб, у провулкахи між вул. Центральна та вул. Молодіжна, в с.Морозова.

Вирубано чагарники та кущі на узбіччях дороги від с. Василівка до с. Софіївка. Замінено лампи вуличного освітлення в с. Олексіївка на 32-х опорах.

✅ КП «Миколаївське» прорито траншею для заміни водопровідної труби в смт Миколаївка по вул. Карпішина – 250 м. 15.06.2023р. проводились роботи по усуненню прориву водогону в смт Миколаївка по вул. Центральній. 16.06.2023р. підняття насосного агрегату в с. Новопетрівка. Планування, корчування біля свердловини пожежного депо. 17.06.-18.06.2023р. проводились роботи з поточного ремонту та технічного обслуговування мережі водопостачання свердловин Комбікормовий завод. 20.06.2023р. усунено прорив водогону в смт Миколаївка по вул. Шевченка. 21.06.2023р. проведено підключення водогону – тирло.

Структурні підрозділи селищної ради

✅ В апараті селищної ради продовжується робота, спрямована на вирішення важливих життєво-необхідних питань громади та громадян, надання різнопланових послуг. Протягом звітного періоду зареєстровано: 118 - вхідних документів; 14- заяв громадян; 84 - вихідних документів. Підготовлено та видано - 118 довідок різного характеру, у т.ч. – 32 довідки старостинськими округами. На особистому та виїзному прийомах громадян посадовими особами селищної ради надано усних роз’яснень 18 мешканцям громади.

21 червня проведено пленарне засідання XXVIII чергової сесії Миколаївської селищної ради VIII скликання. Депутатами затверджені програми: «Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2023-2025 роки», «Запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2023-2025 роки», «Забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Миколаївського селищної ради на 2024-2026 роки», «Територіальної оборони Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області на 2023-2024 роки». Також у ході сесії прийнято ряд рішень, зокрема: погодження розміру плати за навчання у комунальному закладі «Миколаївська мистецька школа» Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області на 2023-2024 роки. Затверджено з внесеними пропозиціями план оптимізації мережі закладiв освiти Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, а також порядок розміщення зовнішньої реклами на території Миколаївської селищної ради і правила утримання домашніх тварин в населених пунктах Миколаївської селищної ради. Внесено зміни до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік», зокрема затверджено видатки для проведення поточного ремонту споруди цивільного захисту (укриття) в адмінбудівлі Миколаївської селищної ради; проведення косметичного ремонту споруди цивільного захисту (укриття), що находиться на території лікарні та розраховане для забезпечення безпеки працівників та пацієнтів; оплата робіт з розроблення проектно-кошторисної документації з отримання позитивного експертного звіту по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (найпростішого укриття) підвалу, вбудованого у будівлю Миколаївського ліцею Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, що знаходиться за адресою: Одеська область, Березівський район, смт. Миколаївка, вул. Шкільна,22».

Фінансовим відділом протягом звітного періоду проводився моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді. Щоденно проводиться робота з боржниками та платниками податків, що зареєстровані на території Миколаївській селищної ради, а також платниками податків, що провадять свою діяльність в межах Миколаївської селищної ради. Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків. Станом на 23.06.2023р. заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги відсутні.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання.

Проведено обстеження та встановлення фактичних меж кладовищ Антонюківського та Ульяновського старостинських округів для подальшого проведення інвентаризації земель.

Службою у справах дітей здійснено заходи щодо забезпечення житлом 1 особи з числа дітей, позбавлених батьківського виховання. Проведено 6 профілактичних бесід щодо належного виконання батьківських обов’язків батьками відносно дітей.

Відділом соціального захисту населення проводилися консультації громадян з питань отримання та надання соціальних послуг на непрофесійній основі.. Оформлено 1 пакет документів для надання щомісячних стипендій громадянам пільгових категорій. Видано 3 посвідчення дитини з багатодітної родини. Оформлено 3 пакети документів для надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, 1 – для надання допомоги постраждалим від пожежі.

До ЦНАПУ звернулося 59 замовників для отримання адміністративних послуг, із них надано 63 адмінпослуги, в тому числі:

- паспортні послуги – 0;

- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань - 6;

- послуги, пов’язані з реєстрацією нерухомого майна – 19;

- послуuи соціального характеру – 20;

- послуги у сфері регулювання земельних відносин – 2;

- послуги у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб –16;

- послуги, пов’язані із соціально-економічним розвитком –0.

Охорона здоров’я

✅ В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом двох тижнів до лікарні звернулися за наданням послуг 1152 пацієнт.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало 585 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало 54 пацієнта.

Проведено 10 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 77 чоловік.

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 46 осіб, надано 1288 послуг. У відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 16 осіб, з них 3 внутрішньо переміщені особи, надано 1398 соціальних послуг.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. На обліку перебуває 38 сімей/осіб, в яких виховується 94 дитини. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів, зокрема: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів, натуральна допомога. За звітний період надано 94 соціальні послуги.

Освіта

✅ В змішаному форматі працює Миколаївський ЗДО «Сонечко». Дошкільною освітою охоплено 100 вихованців.

В період з 12.06. по 23.06.2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради була проведена наступна робота: забезпечено виконання контрольних документів та таблиць «DashBoard»; продовжується робота щодо організації дозвілля молоді. Забезпечено функціонування спортивно – молодіжного клубу; 18 червня збірна команда Миколаївської селищної прийняла участь у зональних змаганнях 5-го чемпіонату Одеської області з міні-футболу в м. Березівка. 24 червня збірна команда Миколаївської селищної ради прийняла участь в фінальних змаганнях Спортивних ігор Одещини з міні-футболу сезону 2023 в смт Овідіопіль. В рамках допомоги дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) були отримані та передані директорам закладів освіти селищної ради 4 інституційні гігієнічні набори та 1 індивідуальний набір раннього розвитку дитини.

Відділом проводиться робота по підготовці закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років, проведено тендерну процедуру на закупівлю деревини (1 група) 118,3 м. куб, здійснюється доставка до закладів освіти та культури.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь