Двоє постраждалих внаслідок російської атаки 14 червня продовжать лікування в Австрії.

Дата: 26.06.2023 16:32

32-річного та 20-річного постраждалих успішно транспортували до лікарень для подальшого високотехнологічного лікування та реабілітації. Зараз медики вже проводять необхідні аналізи та планують ряд оперативних втручань. Пацієнти перебувають у важкому стані без негативної динаміки. Рідні постраждалих розміщені в тимчасовому житлі.

Фото без описуФото без опису

➡️ Лікування пацієнтів здійснюється за європейською програмою MEDEVAC, з української сторони – Міністерство охорони здоровʼя України, Департамент охорони здоровʼя Одеської ОВА. З австрійської сторони організацією займається Штаб координації Міністерства внутрішних справ Австрії.

Бажаємо кожному з постраждалих швидкого одужання, а нам усім скорішої Перемоги! 🇺🇦

Джерело:https://www.facebook.com/oda.odesa/posts

/pfbid032nvToZ49qkh7fMHiz2hhyY1BnvHDwFGtoXsew6n7DNukycZgLTqRaK68b57jYeKyl