В закладах загальної середньої освіти селищної ради відлунали урочистості з нагоди вручення свідоцтв про здобуття базової середньої та повної загальної середньої освіти.

Дата: 23.06.2023 15:46

Цьогоріч 45 учнів закладів освіти нашої громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та 87 учнів одержали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджено учениць 11 класу Миколаївського ліцею - Виверець Кіру та Перевезнюк Наталію.

Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» нагороджено учениць 11 класу Миколаївського ліцею – Шевченко Тетяну та Антонюківського ЗЗСО – Шандранцову Олександру.

7 учнів 9-х класів Миколаївського ліцею отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою:

- Бровченко Тетяна;

- Непомяща Алевтина;

- Новіцька Мар’яна;

- Олійник Лілія;

- Самойленко Єва;

- Чапайда Лілія;

- Чирнилюк Анастасія.

Щирі вітання та найкращі побажання нашим випускникам! Світлого майбутнього, багато радісних моментів, великих подій, славних перемог вам та нашій країні, і гарних результатів з НМТ! Разом до перемоги!

Джерело:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0XPH8KoatUiwnESuLQF79sNHqrtGU8Ay

ecRh9agjdU3sx1FDypayu29G3mSGm6QhMl&id=100046406980598