Партію гігієнічних наборів та наборів раннього розвитку дитини (для дошкільнят з числа ВПО) отримала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Шаманська для подальшої передачі директорам закладів освіти селищної ради.

Дата: 23.06.2023 15:13

З моменту повномасштабного вторгнення агресора на територію України, представники благодійної організації ЮНІСЕФ підставляють своє плече закладам освіти Одещини, за що ми безмежно вдячні. Партію гігієнічних наборів та наборів раннього розвитку дитини (для дошкільнят з числа ВПО) отримала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Шаманська для подальшої передачі директорам закладів освіти селищної ради: 4 інституційні гігієнічні набори та 1 індивідуальний набір раннього розвитку дитини.

Будуємо подальші плани та працюємо з вірою у Перемогу!