Шановні фермери!

Дата: 19.06.2023 12:24

Шановні фермери!

В усі часи Ваша праця була і залишається нелегкою, напруженою, сповненою складнощів, яка триває практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя нашої країни. Бути фермером – це почесно.

Фермери Миколаївської громади, які всі аграрії, долучилися до підтримки Збройних Сил України.

Від Вашої успішної праці залежить продовольча безпека України. Дякую всім, хто попри труднощі та воєнний час чесно і сумлінно робить свою справу, підтримує громаду та відстоює аграрний тил.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із фермерів за їхню соціальну відповідальність та допомогу у розбудові громади. Дякую усім фермерам Миколаївської громади за наполегливу працю!

Бажаю Вам високих врожаїв та гарної погоди. А головне – миру і перемоги. Будемо із хлібом – будемо у безпеці! Нехай засіки повняться відбірним зерном, а ваші сім’ї – достатком і благополуччям.

З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко