Миколаївська селищна рада передала гуманітарну допомогу жителям Херсонщини

Дата: 19.06.2023 11:16

Всім відомо ,яка жахлива трагедія сталась на півдні України через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС. Багато людей вимушені були залишити свої домівки через затоплення, є й ті, хто залишився на підтоплених територіях. Усі ці люди зараз потребують допомоги і підтримки.

Миколаївська громада також не залишилась осторонь і долучилась до такої важливої і необхідної справи ,як збір гуманітарної допомоги для постраждалих людей.

15 червня, за дорученням селищного голови Віктора Купченка до Координаційного гуманітарного штабу при Березівській РВА направлено зібрану гуманітарну допомогу для подальшої передачі жителям Херсонщини.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо усім небайдужим жителям громади, які приносили до Координаційного гуманітарного штабу при Миколаївській селищній раді питну воду, миючі та дезінфікуючі засоби, постільні набори, гігієнічні засоби та кошти. Всього було зібрано – 14 350 грн., їх було спрямовано на придбання засобів гігієни.

Пам’ятаймо, що чужої біди не буває.