Участь голови Миколаївської селищної ради у селекторній нараді
13.06.2023 року голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з головами районних військових адміністрацій, районних рад, сільськими, селищними, міськими головами.
Нараду провів начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш доповів про стан справ у районі.
На початку наради учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих від чергової підступної атаки рашистської орди на мирні об'єкти України.
В ході наради обговорено всі питання відповідно порядку денного (додається).
Керівником Одеської ОВА Олегом Кіпером надано ряд термінових доручень учасникам наради.
По завершенню селекторної наради ОВА Віталій Лабуш провів робочу нараду з головами територіальних громад району. Основне питання: стан укриттів в громадах району та координація зусиль у формуванні гуманітарних вантажів для постраждалого від руйнування Каховської ГЕС населення херсонщини. Також було розглянуто нагальні заходи з соціального захисту, медичного обслуговування, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, екології, водопостачання, забезпечення законності і правопорядку та інші. За результатами наради Віталій Лабуш надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РВА та головам територіальних громад району.