Звернення начальника обласної військової адміністрації Олега Кіпера до жителів Одеської області

Дата: 12.06.2023 13:37

Вночі ворог атакував Одещину ударними дронами типу “Shahed-136/131”. Силами протиповітряної оборони всі БПЛА знищено.
Уламки одного із дронів влучили в квартиру 9-ти поверхівки, внаслідок чого виникла пожежа.

На жаль, є жертви серед цивільного населення – троє загиблих, ще 26 постраждало, з них 3 дітей. Всім надано медичну допомогу, 3 залишаються у важкому стані.

Також агресор вночі атакував Білгород- Дністровський район. Вибуховою хвилею було пошкоджено житлові будинки, там постраждали 10 людей.

На місці події працюють всі відповідні служби. Вчергове наголошую, що у воєнний час не всі події можна коментувати чи виставляти на загал. Маю сподівання, що всі це розуміють.

Щирі співчуття сімʼям,
близьким загиблих.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Бережіть себе та близьких!

Джерело:https://oda.od.gov.ua/zvernennya-nachalnyka-oblasnoyi-vijskovoyi-administracziyi-olega-kipera-do-zhyteliv-odeskoyi-oblasti/