Анкета для опитування бізнесу Миколаївської територіальної громади для визначення основних проблем, які існують у громаді та перспектив розвитку на майбутнє

Дата: 08.06.2023 16:47

Шановні підприємці!

В рамках розробки Стратегії розвитку Миколаївської селищної ради на період до 2030 року  просимо Вас взяти участь у цьому опитуванні з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

Ми хотіли б заздалегідь висловити нашу щиру вдячність за Вашу співпрацю у заповненні наведеної нижче анкети.

Будь ласка, будьте впевнені, що дані, які Ви нам надасте, будуть оброблятися конфіденційно незалежними експертами і використовуватимуться лише за призначенням.

Дякуємо за приділений Вами для всієї громади час!

Заповнити анекту https://forms.gle/1XQBiiaRpdjKJ7az8

--

Відділ соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради