Анкета для опитування мешканців Миколаївської територіальної громади для визначення основних проблем, які існують у громаді та перспектив розвитку на майбутнє
Шановні мешканці громади!
В рамках розробки Стратегії розвитку Миколаївської селищної ради на період до 2030 року просимо Вас взяти участь у цьому опитуванні з метою виявлення найбільш гострих проблем, які на Вашу думку існують в громаді та визначення напрямів подальшого розвитку нашої громади.
Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!
Ми хотіли б заздалегідь висловити нашу щиру вдячність за Вашу співпрацю у заповненні наведеної нижче анкети.
Будь ласка, будьте впевнені, що дані, які Ви нам надасте, будуть оброблятися конфіденційно незалежними експертами і використовуватимуться лише за призначенням.
Дякуємо за приділений Вами для всієї громади час!
Заповнити анекту https://forms.gle/PxQ2cEYWgZ12odap9
--
Відділ соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради