Проведено обласне засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Одеської ОДА під головуванням голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації – Олега КІПЕРА.

Дата: 05.06.2023 09:09

3 червня було проведено обласне засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Одеської ОДА під головуванням голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації – Олега КІПЕРА.

На якому протокольним рішенням були визначені завдання органам місцевої влади та місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств та організацій різної форми власності, які використовують захисні споруди цивільного захисту.

Основним пріоритетом визначено 100% перевірка до 05.06.2023 всіх захисних споруд розташованих на території Одеської області, комісіями до складу яких увійшли представники ДСНС, Нацполіції, органів влади та інших структур, роботу розпочато.

Дане питання взято на особистий контроль керівництвом області.

Головними завданнями визначено зобов’язати балансоутримувачів, керівників установ, підприємств та організацій які використовують захисні споруди цивільного захисту щодо:

– забезпечення цілодобового доступу населення, яке потребує укриття, до захисних споруд цивільного захисту незалежно від відомчої належності;

– призначення відповідальних осіб за утримання захисних споруд та цілодобовий доступ до них.

Проведення додаткового інформування населення про місця розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачаються для укриття населення.