12 спортсменів представлятимуть Одеську область на ІІІ Європейських іграх у Польщі

Дата: 02.06.2023 14:27

Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України визначив склад офіційної делегації національної збірної команди України на ІІІ Європейські ігри-2023, що відбудуться з 21 червня по 2 липня 2023 року в Кракові-Малопольська.

У складі збірної команди України на Європейських іграх -2023 виступатимуть 12 спортсменів з Одещини:

✅   Юрій Захарєєв – бокс

✅   Аніта Серьогіна – карате

✅   Анжеліка Терлюга – карате

✅   Шепелєв Владислав – легка атлетика

✅   Микола Мільчев – стрільба стендова

✅   Ірина Маловічко – стрільба стендова

✅   Вікторія Науменко – стрільба стендова

✅   Ігор Любченко – таїландський бокс Муей Тай

✅   Рената Подолян – тхеквондо (ВТФ)

✅   Андрій Ягодка – фехтування

✅   Аліна Комащук – фехтування

✅   Олена Кравацька – фехтування

!! Зазначимо, що Європейські ігри – найпрестижніший Зазначимо, що Європейські ігри – найпрестижніший мультиспортивний форум Європи. Учасниками змагань стануть 7 300 спортсменів з 48 країн, які впродовж 12 днів розіграють 253 комплекти медалей у таких видах спорту: артистичне плавання, веслування на байдарках і каное та веслувальний слалом, стрибки у воду, фехтування, бокс, кульова та стендова стрільба, скелелазіння, бадмінтон, тхеквондо, брейкинг, дзюдо, велоспорт (ВМХ-фристайл, маунтенбайк), триатлон, регбі-7, сучасне п’ятиборство, стрільба з лука, легка атлетика, настільний теніс, баскетбол 3х3, таїландський бокс Муей-Тай, стрибки на лижах з трампліна, пляжний футбол, пляжний гандбол, кікбоксинг, карате, падел, текбол.

Джерело:https://oda.od.gov.ua/12-sportsmeniv-predstavlyatymut-odesku-oblast-na-iii-yevropejskyh-igrah-u-polshhi/