Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у розширеній нараді в Березівській РВА

Дата: 29.05.2023 15:43

25 травня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко взяв участь у розширеній нараді в Березівській РВА за напрямком цифрового розвитку та розвитку адміністративних послуг в громадах, яку проводила робоча група з питань моніторингу створення центрів надання адміністративних послуг у територіальних громадах Одеської області на чолі з начальником управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської ОВА Станіславом Ніколайчуком.

На нараді розглянуто основні проблемні питання щодо функціонування діючих та створення нових ЦНАП, приділено увагу питанням забезпечення кібербезпеки інформаційних ресурсів, впровадженню системи електронного документообігу та системи централізованого оповіщення.