Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради

Дата: 24.05.2023 17:13

Сьогодні під головуванням голови виконавчого комітету В.Л. Купченка відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости старостинських округів громади.

У ході засідання, зокрема прийняті рішення: щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами; створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Розглянуті звернення жителів громади які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.