Футболісти ФК «Миколаївка» стали володарями кубка «Разом переможемо»

Дата: 23.05.2023 19:07
Кількість переглядів: 124

Фото без опису

🇺🇦Футболісти ФК «Миколаївка» стали володарями кубка «Разом переможемо»🇺🇦

⚽22 травня, футбольна команда Миколаївської територіальної громади на запрошення Мостівської територіальної громади (Миколаївська область), з нагоди 231-ї річниці Дня села Мостового, взяла участь у футбольному турнірі за підтримки Федерації футболу Миколаївської області на допомогу збору коштів для придбання автівки футболісту, а нині захиснику України – Фаюку Сергію.

Загалом участь у змаганнях прийняли ФК «Мостове», ФК «Миколаївка», ФК «Веселиново». У першій грі з ФК «Веселиново», наші футболісти програючи у першому таймі з рахунком 2:0, зуміли переломити хід гри у другому таймі забивши три голи. Дублем відзначився Іван Танасійчук та голом Віталій Кочмар. Друга гра з господарями турніру проходила по тому ж сценарію. Програючи у першому таймі з рахунком 1:0, у другому таймі миколаївці знову перехопили ініціативу. Після вдалого пасу, Іван Танасійчук зрівнює рахунок гри, а після прострілу Івана Танасійчука, Денис Дурлов в падінні головою забиває переможний гол. 🏆Таким чином наші футболісти зайняли I місце і були нагороджені кубком «Разом переможемо», а Іван Танасійчук, як кращий гравець був відзначений призом.