Чергові змагання з міні-футболу
20 травня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Віктора Побережнюка. У змаганнях взяли участь команди «Арсенал», «Колос» та «Атлант». На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу нападників Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.
Першими на футбольний майданчик вийшли команди «Колос» та «Арсенал». З рахунком 2:1 перемогли арсеналівці, голи у них забили Владислав Чапайда та Денис Мардаренко. У «Колоса» гол забив Володимир Кравченко. У наступній грі гравці «Атланта» перемогли «Арсенал» з рахунком 1:0, голом відзначився Микола Калкутін.
Остання гра проходила проходила між «Атлантом» та «Колосом». Рахунок 3:0 на користь перших. Дублем відзначився Євген Геля, а також гол забив Микола Шевяков.
За результатами змагань, I місце посіла команда «Атлант», II місце - «Арсенал», III місце - «Колос».
Кращих футболістів змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Владислав Чапайда, нападник – Євген Геля; кращий юний гравець – Денис Мардаренко, кращий гравець Іван Муравйов та команди нагороджено грамотами.
Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради