Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Дата: 22.05.2023 10:46

20 травня відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України у селах Миколаївської територіальної громади Олексіївка та Василівка.

У заході взяли участь аматори місцевої сцени.

Фото без описуФото без описуФото без опису

«Кожна сьогоднішня зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх земляків - захисників Збройних Сил України, разом до Перемоги. Слава Україні!», - зазначив у вітальному слові староста Олексіївського старостинського округу Віктор Янов.

Впродовж концерту вдалося зібрати 11 тис. 136 грн. і це додає сил та вкотре доводить небайдужість наших громадян до потреб української армії в період війни. Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні, незборима сила. Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити Перемогу! Разом до Перемоги!