Захід організовано ГО Access Israel, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Ізраїлю, у межах співпраці Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбарʼєрности Тетяни Ломакіної, Офіса Президента України, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».
Участь у дводенному тренінгу також взяли очільники, їхні заступники й представники низки обласних державних адміністрацій України, зокрема з Запорізької, Вінницької, Полтавської, Черкаської, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Тернопільської, Кіровоградської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської та Миколаївської областей.
«Безбар’єрне середовище повинно створювати такі умови життя, в яких жодна людина не буде позбавленою багатьох можливостей для свого життя, для розвитку, освіти, роботи, доступу до будь-яких ресурсів. Зокрема це стосується людей з інвалідністю.
«У квітні поточного року обласною державною адміністрацією розроблено та затверджено план заходів з реалізації Національної стратегії на 2023-2024 роки з п’ятьма напрямами діяльності. І цей тренінг додав ще інформації про інструменти та навички, якими повинні володіти представники органів влади у своїй роботі. Тренінг був дуже пізнавальним та цікавим, з обміном досвідом з колегами з інших областей та держав. Попереду у нас багато роботи у напрямку розвитку безбар’єрності, зокрема проведення навчань працівників різних сфер життєдіяльності, а також обізнаності людей» – зазначив Сергій Підгайний.
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348216006_192097676672844_78254027539184857_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=r4o9RbCbOAkAX-8lvVB&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAHBQZsOjSdxJBLPqUfxAtgtvR75AGYjLGovZRoG5WWDw&oe=646CA0AA)
![Фото без опису](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347835641_803418964682206_3361235742822657868_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=1GH_EIINBt4AX-vZygd&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAc23ZexqbAviu-NDgVA6SMOd5wG62GsXrZCQ_3uzKT7Q&oe=646C8B60)