14 травня 2023 року – переможний день для спортсменів Одещини

Дата: 16.05.2023 19:02

Приємні новини надходять зі спортивного фронту, де спортсмени Одеської області продовжують перемагати на престижних міжнародних змаганнях. Особливо вдалим та переможним виявилася неділя, 14 травня.

Провідні одеські шаблістки🤺, срібні призери Олімпійських ігор 2016 Олена Кравацька та Аліна Комащук у складі жіночої збірної команди України разом із представницями Києва Ольгою Харлан та Юлією Бакастовою перемогли на командному Кубку світу🥇🏆 з фехтування, який проходив у Батумі (Грузія). На шляху до фіналу українські спортсменки виявилися сильнішими за представниць Алжиру (45:43), Франції (45:44), Азербайджану (45:37), Італії (45:36). У вирішальному поєдинку українки здолали збірну США (45:42).

Срібна призерка Олімпійських ігор 2020 з карате, одеситка Анжеліка Терлюга стала чемпіонкою 🥇🏆в особистому куміте (вагова категорія до 55 кг) на престижному міжнародному турнірі Karate 1 Premier League, який проходить у столиці Марокко Рабаті. У фіналі змагань Анжеліка перемогла віце-чемпіонку світу-2021 Аллен Трініті з США (2:1).

Джерело:https://oda.od.gov.ua/14-travnya-2023-roku-peremozhnyj-den-dlya-sportsmeniv-odeshhyny/