ВІДБУЛАСЯ ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ФУТБОЛУ

Дата: 16.05.2023 16:02

13 травня миколаївці у себе на стадіоні приймали ФК «Березівка». Гра проходила з перевагою березівчан. Наші футболісти відповідали гострими контратаками. Незважаючи на те, що гра завершилася з рахунком 4:1 на користь ФК «Березівка», варто відзначити гарну гру воротаря миколаївців Дениса Дурлова, адже забитих голів могло бути набагато більше. Добре у захисті грали Володимир Кравченко, Микола Шевяков, Владислав Чапайда та Микола Калкутін. У центрі поля динамічну гру показав півзахисник Віталій Кочмар. Постійно терзав оборону суперників наш нападник Іван Танасійчук. Саме з його прострілу, єдиний гол у ворота березівчан забив Сергій Шкрептій.

Наша команда виступила у такому складі: Денис Дурлов, Микола Калкутін, Володимир Кравченко, Микола Шевяков, Владислав Чапайда, Василь Барбул, Микола Кочмар, Віталій Кочмар, Іван Танасійчук, Кирил Щербина, Сергій Шкрептій, Максим Сандуленко.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради