Відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради

Дата: 09.05.2023 14:07

8 травня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради, його провела секретар виконавчого комітету Галина Козаченко. Участь у засіданні взяли члени виконкому, старости старостинських округів громади.

У ході засідання, першочергово розглянуто питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Також прийняті рішення про присвоєння поштової адреси житловому будинку та присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, який розташований за межами населеного пункту.

Розглянуті звернення жителів громади ,які опинилися у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.