Благодійний концерт на підтримку ЗСУ у Миколаївці

Дата: 08.05.2023 14:09

7 травня у Миколаївці відбувся благодійний концерт «З Україною в серці» на підтримку ЗСУ. Віру, надію, любов плекають у собі всі українці, дякуючи за світанки захисникам України. Сьогодні усі, хто як може, частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, щирості та відданості долучаються до допомоги військовим Збройних Сил України.

Наблизити перемогу, допомогти ЗСУ та розрадити людей у непрості часи, саме таку мету своїм виступам поставили учасники художньої самодіяльності: Олег Остапчук, Елла Татаріна, Лариса Рожко, Микола Марченко, танцювальний колектив «Веселі матусі», вокальний колектив «Веселка», Аліна Вороненко, Віктор Палісіка, Кароліна Ференчук, Валерія Жукова, Валентина Чумаченко, вокальний гурт «Любисток», ансамбль гітарістів та виконавців дитячої мистецької школи, Кіра Жосу, Карина Чабановська, вокальний колектив «Софійчанка», вокальний колектив «Віола», Анастасія Бойко, Роман Мочарний, Тетяна Шевченко, Іван Усатенко.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу. Було зібрано 6883 грн. Кошти підуть на потреби військових нашої громади.

Разом до перемоги! Все буде Україна!