Надано чергову гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам

Дата: 05.05.2023 15:57

Сьогодні, керівник Координаційного гуманітарного штабу селищної ради Н.В. Подлесна, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Миколаївської селищної ради О.М. Кідготко передали чергову партію продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам (відповідно до наказу Мінреінтеграції від 22.12.2022 р. № 309), які на даний час знаходяться на території селищної ради. Зазначену допомогу також передано на старостати для подальшої видачі внутрішньо переміщеним особам. Видано 89 наборів.

Знову, це стало можливим, завдяки тісній співпраці Координаційного гуманітарного штабу Одеської області, Координаційного гуманітарного штабу при Березівській РВА, Координаційного гуманітарного штабу селищної ради.

«Жителі нашої громади з числа внутрішньо переміщених осіб вдячні за підтримку. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю, щодо вирішення усіх необхідних нагальних питань і забезпечення необхідною гуманітарною допомогою, внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих верств населення Миколаївської територіальної громади», - зазначив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко.