ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВІ ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 03.05.2023 13:28

30 квітня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Володимира Орла. У змаганнях взяли участь команди «Атлант», «Арсенал» та «Колос».

На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисників Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Перша гра пройшла з перевагою «Атланта» над «Арсеналом», рахунок 6:2. Дублем відзначилися Іван Танасійчук та Микола Калкутін, також по голу забили Микола Шевяков і Микола Кочмар. У «Арсеналу» два голи забив Владислав Чапайда.

З нічийним рахунком 1:1 завершилася гра між «Колосом» та «Арсеналом». У «Колоса» відзначився Володимир Кравченко, а у «Арсеналу» Віктор Тисяк.

Цікавою та переважаючою була гра «Атланту» з «Колосом» - рахунок 4:0. Хет-трик на рахунку юного гравця «Атланту» Дениса Мардаренка, також гол забив Іван Танасійчук.

Фото без описуФото без описуФото без опису

За результатами змагань, I місце посіла команда «Атлант», II місце - «Арсенал» III місце - «Колос».

Кращих футболістів змагань: воротар – Сергій Чуй, захисник – Микола Шевяков, нападник – Микола Калкутін; кращий гравець – Іван Танасійчук, кращий юний гравець –Денис Мардаренко та команди нагороджено грамотами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради