Дитячі змагання з міні-футболу

Дата: 02.05.2023 14:12

26 квітня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Володимира Петриченка. У змаганнях взяли участь команди «Метеор», «Юніор», «Чичиклієць». На початку змагань юні футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу нападника Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Першими зіграли «Юніор» та «Метеор». Гра закінчилась нічиєю з рахунком 1:1. У «Юніора» голом відзначився Артем Петровський, у «Метеора» Михайло Стерник.

У другій грі між «Метеором» та «Чичиклійцем» перемогли перші з рахунком 1:0. Гол забив Андрій Кодруль.

У третій грі зустрілися команди «Чичиклієць» та «Юніор». З рахунком 2:1 переміг «Чичіклієць» - дублем відзначився Сергій Молчанов. У «Юніора» - гол забив Олександр Рожук.

Кращих гравців змагань: воротар – Владислав Золотарьов, захисник – Анастасія Чашук, нападник – Сергій Молчанов; кращий гравець – Андрій Кодруль та команди нагороджено грамотами.

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради