До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 02.05.2023 13:43

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах #RASFF від 25 квітня 2023 року №2023.2025 стосовно виявлення хлорпірифосу у кукурудзі для приготування попкорну, що експортувалась з Іспанії 🇪🇸 (виробник: Liven SA, Barcelona) до України 🇺🇦 (отримувач: ТОВ «Фоззі Коммерц», вул. Гоголівська 1А, 07408).

❗️Звертаємося до операторів ринку. У разі виявлення вказаного вантажу в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, тел.: (048) 716-13-01.

📝 Довідково

Хлорпірифос застосовують в якості контактного інсектициду широкого спектра дії, серед симптомів отруєння ним – біль у животі та втрата гостроти зору.