Для осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах!

Дата: 02.05.2023 08:33

Відділ соціального захисту населення Миколаївської селищної ради інформує про те, що прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 р. № 248. «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Відповідно до цієї постанови учасниками експериментального проекту є Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”, які належать до сфери управління Мінсоцполітики, які надаватимуть окремі соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме:

• надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців);
  • підтримане проживання;
  • догляд стаціонарний (не більш як 50 особам).
  • крім того, може надаватися соціальна послуга соціальної адаптації.

Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають особи похилого віку, особи з інвалідністю  з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Для отримання таких послуг необхідно звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за своїм задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування)/за місцем свого звернення незалежно від її задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) із заявою про надання соціальних послуг.

Начальник відділу соціального захисту населення Миколаївської селищної ради Наталя ПОДЛЕСНА