Одещина долучилися до проведення масштабної акції на підтримку Збройних Сил України #ВСЕєУКРАЇНА!#ВСЕєПЕРЕМОГА!#ВСЕєЗСУ

Дата: 01.05.2023 16:13

Одещина долучилися до проведення масштабної акції на підтримку Збройних Сил України #ВСЕєУКРАЇНА!#ВСЕєПЕРЕМОГА!#ВСЕєЗСУ (засновники – запорізьке об’єднання «Dream Team»).

У заході взяли участь представник Департаменту освіти і науки, громадської ради при Одеській ОДА, студентська молодь, представники громадськості, курсанти закладів освіти Одещини і матері загиблих Героїв Наталя Руденко і Світлана Кирилова.

Присутні вшанували загиблих у війні та жертв сьогоднішніх ракетних ударів по Україні хвилиною мовчання.

Дванадцятиметровий стяг приїхав до нашої області з незламної Миколаївщини. Після заходу його передали на підпис в.о. голови Одеської обласної військової адміністрації Борису Волошенкову, а далі він попрямує на Кіровоградщину.

Джерело:https://oda.od.gov.ua/odeshhyna-doluchylysya-do-provedennya-masshtabnoyi-akcziyi-na-pidtrymku-zbrojnyh-syl-ukrayiny-vseyeukrayinavseyeperemogavseyezsu/