Дата: 26.04.2023 13:47

25 квітня 2023 року в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков вручив відзнаки Президента України «За оборону України» учасникам відновлення працездатності стратегічно важливих промислових підприємств області, підприємцям, благодійникам, учасникам відновлення безперебійної роботи перших магазинів, банківських відділень, перших АЗК після деокупації міста Херсона, перевізникам та постачальникам продуктів харчування, в тому числі, дитячого харчування, бізнесменам, що підтримую економіку області, здійснюють безперебійне забезпечення всіх стратегічно важливих галузей економіки та інфраструктури країни високотехнологічною продукцією, пальним; підприємцям-благодійникам, волонтерам – за потужну систематичну допомогу Збройним силам України.

«Кожен сегмент економіки – це повноцінний фронт, який є частиною загальної системи і наша велика майбутня перемога – це сума того, що відбувається на всіх фронтах, зокрема і на виробничому! Нашу справжню перемогу забезпечують люди, які маленькими людяними та безстрашними діями роблять свій великий внесок. То ж ми вручаємо відзнаки тим людям, у різних галузях, які протягом повномасштабного вторгнення зробили свій внесок в обороноздатність і підтримку життя Одещини. Ця заслужена відзнака – достойна подяка за вагомий особистий внесок кожного з вас в організацію масштабної діяльності підприємств та організацій та підтримку Збройних сил України!», —зазначив в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

Серед нагороджених представники товариства «Атб-Маркет», акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт», публічного акціонерного товариства «Одескабель», акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк», приватного акціонерного товариства «Стальканат», товариства «Укрлоудсистем», автозаправочного комплексу «ОККО», підприємства «Вітмарк-Україна» і товариства «Промтоварний ринок».

Джерело:https://oda.od.gov.ua/25-kvitnya-2023-roku-v-o-golovy-odeskoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administracziyi-borys-voloshenkov-vruchyv-vidznaky-prezydenta-ukrayiny-za-oboronu-ukrayiny/