Чергові змагання з міні-футболу

Дата: 25.04.2023 15:57

22 квітня в Миколаївці відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам`яті Олександра Щербини. У змаганнях взяли участь команди «Атлант», «Арсенал», «Слобідка», «Сатурн» (Ульяновка). На початку змагань футболісти хвилиною мовчання вшанували пам`ять одного з кращих свого часу півзахисника Миколаївського футболу, усіх Героїв і мирних громадян хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну.

Першими на футбольний майданчик вийшли гравці «Атланту» та «Слобідки». З рахунком 4:2 переміг «Атлант». У переможців покером відзначився Іван Танасійчук. У слобідчан по голу забили Максим Паюл та Володимир Калкутін. Цікавою та запеклою була боротьба між «Арсеналом» та «Сатурном», що й показав рахунок 2:2. У «Арсеналу» забили голи Микола Шевяков та Віталій Кочмар. В ульянівців відзначилися Михайло Петрусенко та Максим Мардаренко. Третя гра між «Атлантом» та «Сатурном» закінчилася перемогою перших з рахунком 7:2. У «Анланту», дублем відзначилися Владислав Чапайда, Іван Муравйов та Іван Танасійчук, один гол на рахунку Віктора Гаврилюка. В четвертій грі перемога була на боці «Атланту», який здолав «Арсенал» з рахунком 4:2. У «Атланту» два гола забив Іван Муравйов, по голу забили Іван Танасійчук та юний футболіст Денис Мардаренко. У «Арсеналу» голи забили батько Віталій та син Олександр Кочмар. З перевагою слобідчан пройшла п’ята гра, вони перемогли «Сатурн» з рахунком 5:0. Голи у «Слобідки» забили Віктор Тисяк -2, по голу Максим Паюл, Максим Сандуленко та Микола Калкутін. За друге місце змагалися «Арсенал» та «Слобідка». З рахунком 3:2 перемогли гравці «Арсеналу» - дублем відзначився Віталій Кочмар та один гол на рахунку Володимира Кравченка. У «Слобідки» по голу забили Максим Сандуленко та Максим Паюл. Кращі футболісти змагань: воротар – Василь Барбул, захисник – Микола Шевяков, нападник – Іван Муравйов; кращий гравець – Віталій Кочмар, а його син Олександр став переможцем у новій номінації кращий юний гравець турніру. Кращих футболістів та команди призери нагороджено грамотами.

Фото без описуФото без опису

Іван Смикавчук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради