На Одещині відбулось перше нагородження відзнакою Президента «За оборону України»

Дата: 21.04.2023 14:50

🔹За виконання завдань із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у звʼязку з широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, виявлені при цьому самовідданість, вагомий особистий внесок у зміцнення оборони України, відзнакою Президента України Володимира Зеленського «За оборону України» було нагороджено 25 учасників аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків ракетних обстрілів та забезпечення надійного енергопостачання споживачів області.

🔸Державні нагороди працівникам Одеського регіонального центру обслуговування мережі Південного територіального управління обслуговування мережі НЕК «Укренерго», Будівельно-ремонтного центру Південного регіону ВП «Будівництво та ремонт», АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», а також представникам комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «ОДЕСМІСЬКСВІТЛО», вручив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Підгайний.

Дякуємо працівникам енергетичного фронту за професіоналізм та відданість обраній справі!

Джерело:https://oda.od.gov.ua/na-odeshhyni-vidbulos-pershe-nagorodzhennya-vidznakoyu-prezydenta-za-oboronu-ukrayiny/