До відома жителів Миколаївської селищної ради!

Дата: 18.04.2023 16:55

Відділ соціально - економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради повідомляє жителів громади, що відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» (Дія цього Закону поширюється на юридичних та фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин.) Обов’язковій ідентифікації підлягають:

- велика рогата худоба, ягнята, козенята – протягом 7 днів з моменту народження;

- товарні свині до моменту переміщення (забою, продажу);

- лошата – не пізніше 1 року після народження.

Надія ЧАШУК, т.в.о. начальника відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, житлово – комунального господарства, архітектури, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради