До уваги власників пасік та зацікавлених осіб Миколаївської селищної ради!

Дата: 18.04.2023 16:53

Згідно з наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30.01.2001 №9 «Про затвердження Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб бджіл» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 12.02.2001 №131/5322 на кожну пасіку, незалежно від ïї форми власності повинен бути зареєстрований ветеринарно - санітарний-паспорт де фіксується санітарний стан пасіки. Реалізацію продукції бджільництва, а також виписку ветеринарних документів проводять з урахуванням запису ветеринарно-санітарний паспорт пасіки.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 №338 «Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки», результати ветеринарно-санітарних заходів, у тому числі щорічного весняного обліку пасік, які здійснюються до 15 травня поточного року, вносяться в додаток до паспорта пасіки посадовою особою територіального органу компетентного органу.

Федір КІРОВ, начальник Березівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області