Миколаївська селищна рада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановні жителі громади! Інформую про роботу протягом двох тижнів!

Дата: 17.04.2023 17:30
Кількість переглядів: 67

Фото без опису

Надзвичайних подій на території нашої громади протягом періоду з 03.04. по 07.04.2023р. не відбувалось, все спокійно, ситуація знаходилася під контролем.

Дякую за сумлінну і відповідальну роботу усім, хто підтримує життєдіяльність громади: аграріям, медикам, освітянам, культпрацівникам, комунальному підприємству, підприємцям, волонтерам.

Гуманітарна допомога

✅ 04.04 2023 року Миколаївська селищна рада в рамках співпраці з Благодійним Фондом "Добрий Самарянин" продовжила надавати гуманітарну допомогу мешканцям Миколаївської громади. Було видано 200 продуктових наборів особам похилого віку:80+, онкохворим, особам з інвалідністю та сім`ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

✅ 05.04.2023 надано чергову гуманітарну допомогу соціально вразливим верствам населення Миколаївської громади від БФ «Маніфест Миру» сім’ям ,які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні родини, одинокі особи похилого віку, онкохворі, отримали 200 продуктових наборів.

✅ 06.04.2024 отримано гуманітарний вантаж від Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації у вигляді рюкзаків з канцелярським приладдям для учнів 1-4 -15 шт та 5-11 класів -23 штуки, загальна кількість отриманих рюкзаків - 38 штук.

Допомога ЗСУ

✅ Придбано автомобіль для військових ЗСУ ,який буде слугувати для евакуації поранених військових 57000 грн., карбюратор до нього.

✅ Придбано для військових комплекти ключів та спецодяг на 7630 грн.

Благоустрій

✅ Проводяться роботи по розчищенню узбіччя від с. Софіївка до смт Миколаївка

✅ Встановлено на кладовищах в смт Миколаївка вказівні таблички для тимчасового місця складування сміття.

✅ Завезено пісок на кладовища Миколаївського, Олексіївського та Новопетрівського округів.

✅ Ведуться організаційні роботи для придбання та встановлення паркану на Дмитрівське кладовище.

✅ Вирішено питання по облаштуванню місця пам’ятки місцевого значення ( козацькі поховання та стела ) на Дмитрівському кладовищі.

✅ 15.04.2023 року в рамках місячника проведено роботи з благоустрою на території громади (обкіс трави).

✅ Проводяться роботи по будівництву підсобного приміщення на новому кладовищі в Миколаївці.

✅ Ведуться роботи щодо коригування проєктів по амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Антонюки по вул. Центральній 28-В та реконструкції мосту по вул. Центральній в смт Миколаївка.

Освіта

✅ Продовжується очне навчання в закладах загальної середньої освіти громади, в разі повітряної тривоги онлайн.

✅ Відновлено роботу чергової групи в Миколаївському ЗДО №1 «Сонечко».

Надзвичайних подій на території нашої громади за минулий тиждень з 10.04. по 14.04.2023р. не відбулось, все спокійно, ситуація знаходиться під контролем.

Допомога ЗСУ

✅ Для ЗСУ придбано придбано: гідрофор, компресор, 350 метрів кабеля, аккумулятори для інструментів, 80 рулонів сітки (replica) (60 рулонів - Миколаївська с/р; 20-Стрюківська с/р) для облаштування захисту позицій САУ від російських ланцетів для підрозділу 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Надано фінансову допомогу родині для лікування важкопораненого земляка,бійця ЗСУ Макима Кравчини. Передано військовим ЗСУ Великодні паски та продукти харчування до Великодня. В акції прийняли участь: апарат Миколаївської селищної ради, старостати, заклади загальної середньої освіти, рій Олексіївського ЗЗСО «Козацька слава», КЗ «Миколаївська мистецька школа» селищної ради, жителі громади.

Благоустрій

✅ Проводяться роботи по розчищенню узбіччя дороги від с. Софіївка до смт Миколаївка. В рамках двохмісячника благоустрою завершили завозити пісок на кладовища до проводів, протягом попереднього та минулого тижня. Триває ремонт будівлі - підсобного приміщення на новому кладовищі в Миколаївці. Розпочато покіс трави на вулицях та узбіччях доріг у селищі та на території старостатів.

Структурні підрозділи селищної ради

✅ В апараті селищної ради продовжується робота спрямована на вирішення важливих життєво-необхідних питань громади та громадян-надання різнопланових послуг. Протягом тижня зареєстровано 46 документів та видано 30 довідок різного спрямування.

Фінансовим відділом, протягом тижня проводиться моніторинг надходження та виконання планових показників виконання доходів по Миколаївській селищній раді. Постійно проводиться співпраця з податковою по врегулюванню питання сплати податків. Станом на 14.04.2023р. заборгованості з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати за житлово-комунальні послуги відсутні.

Відділом земельних відносин, екології та використання природних ресурсів проводилася робота, щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами. Надавалися роз’яснення користувачам та власникам земельних ділянок щодо плати земельного податку та мінімального податкового зобов’язання. Надавалася необхідна інформація для нарахування плати за землю при укладенні договорів оренди, а також для коригування орендної плати відповідно до змін нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Протягом тижня відділом бухгалтерського обліку та господарського забезпечення проводилася робота по підготовці тендерних документів та вирішення питань щодо проведення публічних закупівель предметів та послуг.

Службою у справах дітей обстежено одну прийомну сім’ю.

Відділом соціального захисту населення проводилися консультації громадян з питань отримання різних соціальних послуг та забезпечення соціально вразливих верств населення гуманітарною допомогою.

До ЦНАПУ звернулося 86 громадян для отримання адміністративних послуг.

Охорона здоров’я

✅ В галузі охорони здоров’я лікувальний заклад КНП «Миколаївська лікарня» працює у штатному режимі.

Протягом тижня до лікарні звернулися за наданням послуг-140 пацієнтів.

На амбулаторному лікуванні в поліклінічному відділенні перебувало – 20 пацієнтів.

На стаціонарному лікуванні у загальному відділенні перебувало - 12 пацієнтів

Проведено 5 виїздів мобільною медичною бригадою. Оглянуто 46 чоловік.

14.04.2023р. КНП «Миколаївська лікарня отримала» гуманітарну допомогу у м. Одеса, у вигляді витратних матеріалів для забезпечення роботи лікувального закладу.

Соціальний захист

✅ Центром надання соціальних послуг селищної ради за місцем проживання охоплено 48 осіб, надано 1176 послуг. В відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання проживає 16 осіб, з них 2 особи внутрішньо переміщені.

Соціальна робота з дітьми та молоддю. на обліку перебуває 40 сімей, в яких виховується 98 дітей і 1 особа. Фахівцями надавалися соціальні послуги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів. За звітний період надано 87 соціальних послуг. Здійснено 3 оцінки потреб.

Постійно проводиться збір необхідних речей для сімей ,що перебувають у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених сімей, зокрема: одягу, взуття, постільної білизни тощо. Проводиться постійна робота з благодійними фондами та організаціями з метою організації надання гуманітарної допомоги вразливим верствам населення громади.

Міжнародною організацією міграції в Україні проводиться ремонт у відділенні надання соціальних послуг в умовах цілодобового проживання/перебування та в стаціонарному пункті незламності для покращення умов перебування громадян, а саме: заміна нових дверей та вікон, капітальний ремонт в душовій кімнаті та вбиральні.

Освіта

✅ ЗЗСО громади працюють за очною формою навчання – охоплено 846 здобувачів освіти. В закладах дошкільної освіти охоплено навчальним процесом за змішаною формою навчання 121 вихованця.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської селищної ради надається комплексна корекційно - психологічна оцінка розвитку дітей з особливими освітніми потребами. З січня по грудень 2022року охоплено 20 дітей, видано 20 висновків.

В КЗ «Миколаївська мистецька школа» селищної ради навчається 58 вихованців. У КЗ «Центр позашкільної освіти» селищної ради охоплено навчанням 211 вихованців.

В період з 10.04.2023 по 14.04.2023 рік відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради була проведена наступна робота: в рамках допомоги дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) були отримані та передані директорам закладів освіти селищної ради 38 рюкзаків з канцелярським приладдям для учнів 1-4 та 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, з числа тих, хто опинився чи перебуває у складних життєвих обставинах та осіб з інвалідністю; з 10.04.2023 року відновлено освітній процес (у змішаному форматі) у Миколаївському ЗДО «Сонечко»; організована робота щодо приготування закладами освіти смаколиків для захисників України.

Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь