Звернення голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка щодо впорядкування місць поховання на кладовищах, що розташовані на території Миколаївської селищної ради

Дата: 11.04.2023 16:13

Шановні мешканці Миколаївки та населених пунктів Миколаївської територіальної громади!

Наближається Великдень! Звертаюся з проханням викидати на території кладовищ відходи біля табличок «МІСЦЕ ДЛЯ СМІТТЯ» - це тимчасові місця на кладовищах для збору сміття перед поминальним тижнем-Проводами.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Також, вчергове закликаю мешканців відмовитися від штучних квітів та вінків. З часом вони тільки знебарвлюються і втрачають свій естетичний вигляд, при цьому засмічуючи довкілля та шкодячи екології. На жаль, чомусь не всім відвідувачам кладовищ, які приходять прибрати могили родичів, хочеться виходити за огорожу з пакунками сміття, нарізаним гіллям, старими вінками та іншим мотлохом. Чого люди не поважають своїх померлих , чому не поважають самих себе і оточуючих? Що заважає, віднести своє сміття, до відведених для цього спеціальних місць? Невже ті, хто кидає собі просто під ноги сміття, робить так само й в себе дома? Адже ,вже навіть після відведених спеціально місць для сміття деякі мешканці продовжують викидати непотріб де - небудь. Закликаю жителів та гостей громади викидати сміття саме у цих чітко визначених місцях! Пам’ятайте, сміття на кладовищі повинно теж мати своє місце!

13 березня 2023р. на виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради прийнято рішення №16 «Про впорядкування місць поховання на кладовищах, що розташовані на території Миколаївської селищної ради». В рішенні визначено відповідальних за погодження місця поховання померлих на кладовищах в межах населених пунктів:

- Антонюки, Романівка, Амбарів – старосту Антонюківського старостинського округу Іванченко Тетяну Василівну;

- Новопетрівка, Гвоздівка, Переселенці – старосту Новопетрівського старостинського округу Фізіка Анатолія Володимировича;

- Олексіївка, Василівка, Каре, Чарівне, Мала Дворянка, Сухий Овраг, Морозова – старосту Олексіївського старостинського округу Янова Віктора Васильовича;

- Ульяновка, Мар’янівка, Комарашеве, Новопокровка – діловода Ульяновського старостинського округу Гайдук Світлану Яковлівну;

- Миколаївка, Софіївка, Дружелюбівка, Ставкове, Перемога – завідувача господарством Миколаївської селищної ради Михайленка Дмитра Васильовича.

Відповідно до Положення про порядок функціонування та утримання кладовищ на території Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 13.03.2023р. №16, визначено вимоги щодо експлуатації кладовищ, реєстрації поховань та перепоховань.

Сподіваюся на ваше розуміння!