Загальнонаціональна хвилина мовчання
Дата: 10.04.2023 14:05
Кількість переглядів: 47
Сьогодні голова селищної ради Віктор Купченко та посадові особи селищної ради вчергове приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання на знак шани за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання в Україні було започатковано Указом Президента України Володимира Зеленського №143/2022 від 16 березня 2022 року.
Світла пам’ять усім загиблим!
Слава Україні! Героям Слава!