ВІКТОР КУПЧЕНКО: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 08.04.2023 12:08

7 квітня, відбулася чергова робоча зустріч голови селищної ради Віктора Купченка, старост старостинських округів селищної ради, посадових осіб селищної ради, аграріїв Миколаївської територіальної громади. Обговорено придбання предметів та матеріалів для забезпечення відповідних умов на фронті наших земляків – бійців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України у боротьбі з російським агресором.

Фото без описуФото без опису

«Придбання кевларових шоломів та плитоносок, які були передані завдяки фінансовій допомозі аграріїв Миколаївської територіальної громади, зі слів наших земляків-військових Збройних Сил України, врятувало не одне життя наших хлопців,- зазначив голова Миколаївської селищної ради.»

Ну, а після офіційної частини зустрічі - черговий подарунок: ключі від автомобіля для евакуації поранених бійців ЗСУ, що виконуватиме відповідні завдання на Бахмутському напрямку- аграрії вручили нашому земляку-військовому ЗСУ.

Фото без описуФото без опису

Допомогу в облаштуванні авто надали КНП «Миколаївська лікарня», жителі Миколаївки: Олександр Ходацький, Олександр Ковтун, Володимир Чабан, Сергій Перевезнюк, Сергій Безніцький, Олег Шпачінський.

Також, цього тижня,придбано та передано набори інструментів та спецодяг для ремонту військової техніки нашим землякам-військовим.

«Дякую усім аграріям, які продовжують допомагати, та усім, хто здав кошти і долучається до допомоги Збройним Силам України! Спільними зусиллями врятуємо не одне життя українських військових! Збір коштів продовжується! Бажаючі прийняти участь у допомозі Збройним Силам України – приєднуйтеся! Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!» - зазначив голова селищної ради Віктор Купченко.