ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 07.04.2023 11:21

Фото без опису6 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради під головуванням голови виконавчого комітету В.Л. Купченка. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости старостинських округів громади.

В ході засідання, зокрема прийняті рішення: щодо організації особистого прийому громадян, аналізу стану роботи зі зверненнями громадян та виконання Закону України «Про звернення громадян» протягом I кварталу 2023 року; затвердження плану заходів з відзначення подвигів учасників бойових дій - ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України, на період 2023—2026 років на території селищної ради; внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №2540-VIII «Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2023 рік».

Розглянуті звернення жителів громади які опинився у складних життєвих обставинах та прийняте відповідне рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

Головою селищної ради В.Л. Купченком акцентовано увагу на проведенні в закладах загальної середньої освіти громади просвітницьких заходів (форумів, конференцій, круглих столів тощо), спрямованих на підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти стосовно подій, пов’язаних із збройною агресією російської федерації проти України; створенні умов для всебічного вивчення історії збройної агресії російської федерації проти України у закладах освіти, створенні куточків слави, експозицій та стендів про загиблих бійців – земляків, відвідуванні їхніх родин, а також здійсненні інших заходів, спрямованих на утвердження української національної та громадянської ідентичності у здобувачів освіти.

Голова селищної ради доручив начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради Т.В. Шаманській, завідувачці сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської селищної ради А.К.Остріковій при відзначенні державних свят і пам’ятних дат в закладах освіти, бібліотечних закладах громади проводити патріотичні конкурси, історичні години, виставки, зустрічі-бесіди з учасниками бойових дій - ветеранами війни по захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України, відвідувати родини загиблих Героїв.

Також Віктор Леонідович довів та роз`яснив старостам старостинських округів інформацію пов`язану із реорганізацією Миколаївського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), наголосивши, що тільки у разі, якщо Міністерство юстиції України передасть певну частину послуг, що надавалися відділом державної реєстрації актів цивільного стану на органи місцевого самоврядування, то Миколаївська селищна рада тільки тоді,буде мати змогу ввести посаду адміністратора при ЦНАП Миколаївської селищної ради для задоволення потреб жителів Миколаївської територіальної громади. Голова селищної ради доручив провести старостам відповідну роз`яснювальну роботу серед населення на підвідомчих територіях.

Обговорено і питання, що на днях було порушено Всеукраїнською Асоціацією ОТГ, щодо збереження та недопущення вилучення лісів із власності територіальних громад.